Arendavad mängud | Fairy Kitten Mänguasjapood

Arendavad mängud: 10 puidust mänguasja, mis arendavad laste peenmotoorikat.

Kahe väikelapse emana mõistan ma võitlust, mida tuleb püüda hoida meie võsukeste juures ja samal ajal edendada nende arengut. Ja olgem ausad, see pole alati lihtne. Sellepärast olen pöördunud puidust mänguasjade poole ja lubage mul teile öelda, et need on muutnud mängu!
Rohkem
Puidust pusle on kõige paremini arendav mäng lastele | Fairy Kitten Mänguasjapood

Puidust pusle on kõige paremini arendav mäng lastele

Kas peaksid valima 18 tükiga pusle? Või on parem 26 tükiga? Aga mis peaks selle pildil olema? Nagu iga ostu puhul, võib ideaalse pusle valimine olla keeruline. Sa tead, et kui validvale mänguasja, ei pruugi sinu lapsele see hariv mänguasi meeldida. 

Rohkem
Puidust mänguasjad | Fairy Kitten Mänguasjapood

Populaarsete plastist mänguasjade puidust alternatiivid

Kumba eelistate: ühel pool on patareitoitega prügimägesid täitvad ja kergelt katkiminevad plastist mänguasjad, mida näete igal pool televisioonis ja hüpermarketites. Teisel pool on ajatud, loodussõbralikud, kestva kvaliteediga, harivad JA lõbusad puidust mänguasjad.

Rohkem
5 Montessorist inspireeritud esimese sünnipäeva kingiideed | Fairy Kitten Mänguasjapood

5 Montessorist inspireeritud esimese sünnipäeva kingiideed

Esimesed sünnipäevad on maagilised ja unustamatud. Meie puidust lelud üheaastastele on Montessorist inspireeritud mänguasjad, mida nad eales ei unusta. Fairy Kitten mänguasjapoes pakume vaimustavaid kestva kvaliteediga mänguasju, mis meeldivad nii lastele kui ka nende vanematele.
Rohkem
Goki puidust mänguasjad Fairy KItten mänguasjapood

Goki puidust mänguasjad

"Me värvime maailma" on üks olulisemaid puidust mänguasjade tootjaid Euroopas ja suurim mänguasjade tootja Põhja-Saksamaal.
Goki on õiglase hinnaga kvaliteetsete puidust mänguasjade kaubamärgi nimi, mis tagab suurepäraste mänguasjade taskukohase hinna.
Rohkem
Puidust mänguasjad | Fairy Kitten Mänguasjapood

Milline on ohutu puidust mänguasi?

Puidust mänguasjade kasvava populaarsusega, puidust mänguasjade ohutuse teadlikkus pole esmatähtis ainult ettevõtetele, kes mänguasju teevad või müüvad, vaid see on väga kasulik tarbijatele, kes otsivad oma koju ja perele hästi valmistatud ja ohutuid puidust mänguasju.

Rohkem
KUIDAS PUIDUST MÄNGUASJAD AITAVAD LAPSE ARENGULE KAASA | Fairy Kitten Mänguasjapood

Kuidas puidust mänguasjad aitavad lapse arengule kaasa.

Miks võiksite valida puidust mänguasjad? Erinevalt plastikust, puit on looduslik ja ökoloogiliselt vastutustundlik materjal. Veelgi enam, kui toode on valmistatud FSC puidu märgistusega, tagab see metsades jätkusuutlikkuse.
Rohkem
Miks oma lapsukeste jaoks valida looduslikud orgaanilised puidust mänguasjad?

Miks oma lapsukeste jaoks valida looduslikud orgaanilised puidust mänguasjad?

Mängimine on terve ja normaalse lapsepõlve arengu üks põhialustest ning nagu Albert Einstein kord targalt ütles: „Mängimine on uuringu kõrgeim vorm“.

Rohkem
Montessori mänguasjad | Fairy Kitten Mänguasjapood

Montessori mänguasjad. Mis teeb ühest mänguasjast Montessori mänguasja?

Kui meid, täiskasvanuid, stimuleerib üle liigselt suur olemasolevate mänguasjade valik, siis kas saate ette kujutada, milline on see kogemus teie lapse jaoks?

Rohkem
Pusled väikelastele | Fairy Kitten Mänguasjapood

Pusled väikelastele

Pusled on üks levinumaid mänguasju lastele vanuses 1 kuni 12. See ei ole vaid lõbus mäng, kuid ka väga arendav tegevus. Pusled arendavad lapse motoorikat ja tähelepanu.

Rohkem
Beebimänguasjad | Fairy Kitten Mänguasjapood

Beebimänguasjad. Küsimused ja vastused.

Mitut mänguasja vajab Teie laps? Lapsed peavad tervisliku arengu soodustamiseks palju mängima. Mänguasjad pole aga ainsad mängimiseks sobivad asjad. Igas kodus leidub hulgaliselt mängimiseks sobivaid esemeid: potid, lusikad, raamatud jne.

Rohkem
Arendavad mänguasjad | Fairy Kitten Mänguasjapood

Kuidas valida lapsele arendavaid mänguasju?

Praegu on turul tohutult lai valik lapse arengut soodustavaid tooteid: erinevad interaktiivsed ehitusmänguasjad, pusled ja kujukesed. Kuid kas Teie laps vajab kõiki neid korraga?

Rohkem